Zielony catering

Jeżeli chcesz uświetnić swoje wydarzenie, szkolenie czy inny event oferuję niebanalną wersją cateringu w formie świeżych koktajli owocowo-warzywnych. Jeżeli zależy Tobie na zdrowej energii i dobrym samopoczuciu uczestników to zapraszam do skorzystania z naszej oferty

 Catering dla firm

Jeżeli prowadzisz szkolenia, organizujesz spotkania i konferencje, a znudziłeś się już kawą i ciasteczkami zapraszam na odświeżającą wersję zielonego cateringu. Zielone koktajle pobudzą mózg skuteczniej niż kawa, a przy okazji także nawodnią oraz dodadzą zdrowia i energii do pracy!

DSC_0121

 

Catering na eventach

Dla organizatorów eventów i różnych wydarzeń, także imprez integracyjnych proponuję zielone koktajle, które uświetnią twoją imprezę. Zielone koktajle zapewnią świeżą przekąskę oraz mogą być także samodzielną atrakcją, promującą zdrowy styl życia.

Kontakt

Opinie naszych klientów

Grande Parade Poland

Choć zielony nie kojarzy się zazwyczaj z koktajlami, to te koktajle podbiły serca osób w naszej firmie. Bardzo ciekawe smaki przypadły wszystkim do gustu. Ponadto, profesjonalna obsługa i możliwość dojazdu do siedziby firmy były dodatkowym atutem podczas wydarzenia, które organizowaliśmy

Agnieszka Karolczyk


Bardzo serdecznie polecamy Fitostrefę oraz współpracę z Panią Małgorzatą. Zielone koktaje zrobiły furorę na tegorocznej konferencji Code Europe. Były świeże, zdrowe, a przede wszystkim SZALENIE PYSZNE.

Skelia Poland