Zamówienia indywidualne

Podstawą naszej oferty są zielone koktajle, przygotowywane przez właścicielkę Fitostrefy, Małgorzatę Szaleniec, pasjonatkę zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą. Nasze koktajle są przygotowywane z całych, miksowanych warzyw i owoców oraz nie są pasteryzowane i niczym konserwowane. Podstawą zielonych koktajli są jarmuż, szpinak, natka pietruszki, seler naciowy, rukola, pozyskiwane od lokalnych rolników i sprawdzonych dostawców.

Zielone koktajle są doskonałym sposobem na dostarczenie organizmowi dziennej dawki warzyw i owoców w formie pysznego napoju. Po zielony, aksamitny napój każdy chętnie sięgnie, zwłaszcza ci, którym zależy na zdrowiu i szczupłej sylwetce. Zmiksowane surowe warzywa i owoce to także źródło energii, która wzmacnia i jednocześnie odnawia cały organizm. Jest to szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, gdy zmuszeni jesteśmy żyć w zanieczyszczonym środowisku, narażeni na nieustanny kontakt z różnymi toksynami, w tym konserwantami, barwnikami, aromatami i antybiotykami oraz krakowskim smogiem. 

bottle-852131_1920

Dostawy indywidualne

Dla spragnionych zielonej rewolucji oferujemy dostawę świeżo przygotowanych koktajli w butelkach 400, 500 i 1000 ml. Zamówienia możliwe do realizacji w każdy dzień roboczy, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

top-view-1248949_1920

Zielony detoks

Jeżeli chcesz odnowić swój organizm oraz nabrac sił i energii a jednocześnie poczuć się lekko to zapraszamy na zielony detoks

 

Zapytaj o zielone koktajle dla Ciebie

Zielone Koktajle w liczbach