Warsztaty

jeżeli chcecie dowiedzieć się jak dostarczyć sobie dzienną dawkę witamin i minerałów aby z pełną energią funkcjonować przez cały dzień zapraszam na moje warsztaty i pokazy przygotowywania zielonych koktajli.


Warsztaty dla pracowników firm

Jeżeli zależy Tobie na zdrowym, wypoczętym i zregenerowanym pracowniku to zapraszam na warsztaty i pokazy przygotowywania zielonych koktajli. Warsztaty mogą być albo pojedynczą inicjatywą, albo podstawą całego dnia zdrowia dla pracowników firmy. Warsztaty prowadzone są w siedzibie firmy lub na terenie otwartym, gdzie dojeżdżamy z naszym mobilnym, zielonym stanowiskiem.

fitostrefa5

Warsztaty dla dzieci i rodziców

Upowszechnianie zdrowych nawyków żywieniowych to jest to na czym bardzo zależy rodzicom oraz nauczycielom w szkołach i przedszkolach. Podczas warsztatów dzieci i rodzice mogą dowiedzieć się jak przygotowywać zielone koktajle, które są doskonałym sposobem na dostarczenie małemu organizmowi dziennej dawki warzyw i owoców w formie pysznego napoju. Jest to także atrakcyjne uzupełnienie zajęć.

fitostrefa3

Opinie naszych klientów

Prime time PR

Warsztaty z zielonych koktajli to doskonały pomysł na integrację pracowników w biurze. Podczas ich wykonywania i smakowania można zupełnie wyłączyć się od spraw zawodowych, porozmawiać o czymś innym, a jakże ważnym – zdrowiu. Energia po koktajlach zostaje na kilka godzin, a wspólnie spędzony czas pozostaje w pamięci na znacznie dłużej!

Anna Gumowska