Dzień kobiet z Fitostrefa Zielone Koktajle

Już ️ marca obchodzić będziemy Dzień Kobiet
To idealna okazja do tego, aby zorganizować inspirujące wydarzenie w swojej firmie dla wszystkich Pań pracujących w firmie.

Zamiast materialnych upominków sprezentuj swoim
pracownikom warsztat dotyczący detoksu i zdrowego
odżywiania, który zainspiruje wszystkich do wprowadzania
zdrowych nawyków żywieniowych w swoim życiu.

 Korzyści z tego odniosą zarówno Twoi pracownicy, dzięki poprawie swojego zdrowia i samopoczucia, jak i pracodawca, którego pracownicy będą w stanie być bardziej skoncentrowani na pracy, a także wzrośnie ich wydajność.

Pomysłów na organizację niezapomnianego dnia kobiet w Twojej firmie mamy mnóstwo!

Zielony detoks ( https://fitostrefa.pl/oferta/zielony-detoks/ )
Możemy przygotować dla wszystkich pracownic program zielony detoks, dzięki któremu, każda z uczestniczek oczyści swój organizm ze zbędnych toksyn, wzmocni swoją odporność (co jest szczególnie ważne w okresie zimowym) oraz przyczyni się do polepszenia swojego zdrowia.

Ponadto zielony detoks możemy połączyć z warsztatami o detoksie i zdrowym odżywianiu (https://fitostrefa.pl/warsztaty/ ) Dzięki czemu
pracownicy nabędą wiedzę w jaki sposób przygotowywać koktajle samodzielnie i jakie nawyki żywieniowe należy wprowadzić do swojego życia, żeby cieszyć się zdrowiem przez długie lata swojego życia.

Możemy również przygotować degustację naszych koktajli dla pracowników( https://fitostrefa.pl/dostawy-dla-firm/ ) Reguła jest prosta – Ty wybierasz smaki naszych koktajli, a my przygotowujemy najlepsze koktajle w Krakowie
tylko ze świeżych i wyselekcjonowanych składników!

Jeżeli nie możesz się zdecydować co wybrać, skontaktuj się z nami! Doradzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze w Twojej firmie!

kontakt@fitostrefa.pl
+48 602 281 831