Dostawy indywidualne

Zielone koktajle są wytwarzane osobiście przez nas, w zakładzie w Krakowie z pozyskanych składników od lokalnych rolników oraz zaprzyjaźnionych dostawców. Staramy się w miarę dostępności korzystać także z ekologicznych składników. Koktajle są przygotowywane z całych warzyw i owoców, nie są pasteryzowane oraz niczym konserwowane.
Tylko takie, naturalne produkty, które dla nas stworzyła natura mogą nam dać dużo korzyści. Pomagają oczyścić organizm i pokonać nałogi, wspomagają trawienie i pomagają w uzyskaniu odpowiedniej wagi, dostarczają szybko przyswajalnej energii oraz witaminy i różnorodne składniki odżywcze, wzmacniają odporność oraz pomagają zwalczać wolne rodniki.

Brakuje Ci czasu na zdrowe śniadanie? Siedzisz w zamkniętym pomieszczeniu przez cały dzień pracy i brakuje Ci powietrza? Twoja cera domaga się słońca, a Ty musisz siedzieć w pracy?
Marzysz o zdrowych przekąskach w pracy, ale nie masz siły się tym zająć?
Dostarczymy słońce i powiew świeżości do Twojego biura. Po jakimś czasie zauważysz u siebie wzrost energii i będzie Ci się chciało więcej. Sprawimy, że będziesz lepiej się czuł. Ty nic nie musisz robić.

Zainteresowany zamówieniem pakietów zielonych koktajli do domu lub do pracy?

Skontaktuj się z nami

 

Zielone Koktajle w liczbach