Jaki sprzęt używać do miksowania koktajli?

Do tej pory na naszym blogu umieszczaliśmy głównie treści dotyczące zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Jednakże w wielu wiadomościach prywatnych otrzymywałam od Was zapytania, “Jaki sprzęt używać do przygotowywania koktajli owocowych i warzywnych w warunkach domowych?”.

Ten wpis będzie odpowiedzią na to pytanie.

Przede wszystkim przy wyborze blendera powinniśmy kierować się trwałością urządzenia oraz jego poręcznością. Wadą dużych gastronomicznych blenderów jest ilość miejsca, które zajmują w naszej kuchni, co jest bardzo uciążliwe zwłaszcza wśród osób, które tego miejsca nie mają zbyt wiele.

Kolejnym aspektem, na który powinniśmy zwrócić uwagę jest trwałość produktu i jego moc. Warto wybierać blender, którego moc to minimum 600 W, a jego ostrza są ostrzami ekstrakcyjnymi – będzie to gwarantem dokładnego zmiksowania owoców i warzyw w celu wydobycia składników odżywczych i optymalnej konsystencji koktajlu.

Jeśli chodzi natomiast o optymalną wielkość kielicha, to należy wybrać blender, którego pojemność wynosi co najmniej 0,5 litra. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe wymagania, mogę śmiało stwierdzić, że najlepszym rozwiązaniem do domowej kuchni jest prezentowany na zdjęciach ekstraktor składników odżywczych NUTRIBULLET (https://nutribullet.pl/Dlaczego-NutriBullet), który posiada wszystko to co domowy blender posiadać powinien:
– Różne rodzaje silników od 600 W do 1 700 W
– Ostrza ekstrakcyjne wykonane ze stali nierdzewnej
– Duży kielich o pojemności 0,7L (można też dokupić duży kielich 0,9 L)
– Małe kielichy z uszczelką i uchwytem, dzięki którym można zabrać ze sobą kielich z koktajlem wychodząc z domu.
– Mały i poręczny rozmiar, dzięki czemu bez problemu będziecie mogli przygotowywać koktajle w swojej kuchni
– NutriBullet bez problemu poradzi sobie ze zmieleniem kawy czy orzechów. Warto zaopatrzyć się w tym celu w specjalne ostrze do mielenia (https://nutribullet.pl/Nutribullet-Akcesoria).

Ponadto wybierając ekstraktor składników odżywczych NutriBullet Polska otrzymujesz w zestawie mini poradnik żywieniowy oraz instrukcje obsługi z przepisami, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z koktajlami warzywno-owocowymi.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat produktów NutriBullet Polska koniecznie zajrzyjcie na stronę www.nutribullet.pl

Dzięki współpracy z Nutribullet mam możliwość zaproponowania Wam rabatu 50 zł na zakup takiego urządzenia. Przy zakupie w sklepie internetowym www.nutribullet.pl wpiszcie rabat CATERING50 a Wasz Nutribullet będzie ze zniżką 🙂

To nie koniec naszych testów NutriBullet. Już niebawem opublikujemy materiały video, w których zaprezentujemy ekstraktor oraz opowiem kilka ciekawostek na temat koktajli warzywno-owocowych.