Employer Branding Twojej firmy


Employer branding to nic innego jak budowanie wizerunku pracodawcy – czynność, która musi być wykonana przez każdą firmę zatrudniającą specjalistów wysokiej klasy.

Employer branding możemy podzielić na:

 Zewnętrzny – w skład, którego wchodzić będą wszystkie działania realizowane na zewnątrz firmy
 Wewnętrzny – Skierowany do pracowników firmy, którego celem jest budowanie przyjaznej atmosfery w pracy oraz na stworzenie najlepszych z możliwych warunków do pracy.

W jaki sposób możesz zadbać o odpowiedni employer branding w swojej firmie?

 Zadbaj o zdrowie pracowników – Przeprowadź warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania i zagwarantuj pracownikom różnego rodzaju benefity zdrowotne. Sam karnet na siłownię już nie wystarczy, zadbaj również o odpowiednie żywienie!
Nie musisz od razu fundować karnetów na dietetyczne stołówki, wystarczy jeśli wprowadzisz najpierw regularne dostawy owoców, warzyw bądź połączenia obydwu, a więc koktajli owocowo-warzywnych.
Jeżeli nie masz pomysłu w jaki sposób to zrealizować, skontaktuj się z nami już teraz, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie pasujące do specyfiki Twojej firmy:
https://fitostrefa.pl/dostawy-dla-firm/

Zainwestuj w szkolenia !
Dobry pracownik to wyedukowany pracownik, dlatego tak ważne jest aby Twoi pracownicy stale podnosili swoje umiejętności i kompetencje. Roczny budżet szkoleniowe bądź organizacja branżowych szkoleń, podnoszących kompetencje Twoich pracowników z pewnością będzie dobrze odbierana.

Regularne imprezy firmowe!
Nic tak nie jednoczy ze sobą pracowników jak wyjazdy integracyjne. Zadbaj jednak aby były one ciekawe i odpowiadały każdym pracownikom, wymuszone wyjazdy przynoszą jedynie odwrotne rezultaty. Regularne integracje, przeprowadzane conajmniej raz do roku idealnie zgrają Twój zespół!

To tylko kilka z pomysłów w jaki sposób można zorganizować wewnętrzny Employer Branding, Jakie są Wasze pomysły w tym zakresie?